Okna przesuwne

Drzwi uchylno-przesuwne PSK

Drzwi PSK to rozwiązanie zaprojektowane do ergonomicznego wykorzystania powierzchni w obrębie wyjść tarasowych i ogrodowych. System uchylno-przesuwny pozwala na uchylanie i przesuwanie skrzydła. maksymalna szerokość okno to 3,2m.

 

Drzwi unoszono-przesuwne HST 85 Passiv Line

Drzwi unoszono-przesuwne HST Passiv o głębokości zabudowy skrzydeł 85 mm i ościeża 197 mm zostały stworzone z myślą o nieograniczonej swobodzie tworzenia przestrzeni. Drzwi unoszono-przesuwne HST spełniają trzy najbardziej oczekiwane przez klientów kryteria.

Zobacz pełny opis


Drzwi unoszono-przesuwnych HST Passiv Corner View

System okien unoszono-przesuwnych HST PASSIV CORNER VIEW to idealne rozwiązanie optymalnego wykorzystania powierzchni w obrębie narożnych wyjść tarasowych. Z myślą o nieograniczonej swobodzie, komforcie użytkowania i energooszczędności stworzyliśmy system drzwi z obniżonym skrzydłem stałym, niskim progiem oraz narożnym połączeniu szyb technologia STEP, które dadzą nam dużą ilość światła dziennego i optymalne wykorzystanie powierzchni mieszkalnej.

Zaobacz pełny opis

 

 

 

Szczególnie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Widlinie, mieszkańców najbliższej okolicy - Redy, Wejherowa, Pucka, Władysławowa, Żukowa, Chwaszczyna,  Gdyni i okolic. Chętnie doradzimy w wyborze właściwych rozwiązań.