Okna plastikowe PCV

Okna PVC w dzisiejszych czasach zakup dobrych okien to nie lada wyzwanie. Okna w nowoczesnych budynkach powinny być wytrzymałe, ciepłe, bezpieczne i estetyczne. Mając to na uwadze oferujemy Państwu produkty klasy premium. Proponowane przez nas okna zdobywają czołowe miejsca w najbardziej prestiżowych rankingach okiennych. Posiadają certyfikaty i badania instytutów z Polski i Niemiec.

Mając na uwadze różne potrzeby naszych klientów. Oferujemy szeroki wachlarz okien, różniących się wyposażeniem, budową i ceną. Cechą łączącą wszystkie okna w naszej ofercie jest najwyższa jakość komponentów użytych do ich produkcji jak i samego procesu produkcyjnego.

Okno Adams Passiv-Line Plus

Uw=0,7

To produkt dedykowany dla najbardziej wymagających klientów. Produkt przeznaczony jest do domów wysoce energooszczędnych i pasywnych. Energooszczędność, bezpieczeństwo i niezawodność pozwoliły mu zdobyć między innymi II miejsce w prestiżowym rankingu Pro Quality Oknotest oraz złoty medal 2015. Pod względem jakości wykonania, zastosowanej technologii, parametrów cieplnych i okuć, jest to okno bezkonkurencyjne.

Zobacz pełny opis

 

Okno Adams Ideal 8000

Uw=0,8

To produkt dedykowany do domów pasywnych i energooszczędnych. Produkt charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości wykonania i właściwości energooszczędnych do ceny. Cechy wyróżniające ten produkt to profil o grubości 85mm z potrójnym układem uszczelek, oraz pakiet szybowy o współczynniku Ug=0.5. Te elementy w połączeniu z nowoczesy okuciem Siegenia TITAN AF i precyzyjnym procesem produkcji.

Zobacz pełny opis


Okna Bruegmann Classic
/Rondo firmy Adams

Uw=1,0

To rozwiązanie dla osób poszukujących solidnych
i trwałych rozwiązań. Produkt ten charakteryzuje bardzo dobre połączenie właściwości energooszczędnych
i estetycznych. Pięciokomorowa rama o głębokości zabudowy 73mm w połączeniu z podwójnym układem wciskanych uszczelek i najwyższej klasy okuciem Siegenia TITAN AF zapewnia komfortową i bezawaryjną obsługę okna przez długie lata. Szersza o 3mm w porównaniu do innych systemów pięciokomorowych głębokość profilu, pozwala na zastosowanie pakietu trzyszybowego o współczynniku Ug=0.6. Niemiecki profil Bruegmann AD Line w połączeniu ze specjalnie zaprojektowanymi wzmocnieniami ze stali ocynkowanej zapewnia wysoką odporność na działanie sił mechanicznych
i zmiany temperatur.

Zobacz pełny opis

 

Okno Adams SL 82

Uw=0,8

Okna Adams SL 82 są skierowane do wymagających i poszukujących trwałych rozwiązań klientów. Siedmiokomorowa budowa profilu uzyskuje izolacyjnośc cieplną na poziomie Uf – 1,0 W m2/K. Odpowiednio dobrane i zastosowane kształtowniki zbrojenia ze stali pozwalają na budowę wysokogabarytowych okien odpowiadającym obecnym trendom architektonicznym. Standardowo wyposażyliśmy okna w tym systemie w dwukomorowy pakiet szybowy (trzy szyby) o współczynniku Ug- 0,5 W m2/K co w efekcie połączenia z samym profilem pozwala na uzyskanie wysokiego i pożądanego wyniku przenikalności cielnej całego okna na poziomie Uw – 0,8 W m2/K

Zobacz pełny opis


HST Aluplast 85 mm

System drzwi unoszono-przesuwnych HS

Z myślą o nieograniczonej swobodzie tworzenia przestrzeni proponujemy Państwu jedyne w swoim rodzaju drzwi balkonowe systemu HST, w których każde otwierane skrzydło może mieć wymiar od 800 mm do 3000 mm szerokości i wysokość do 2500 mm w białym kolorze. Dołożyliśmy wszelkich starań, by Państwa wymarzony dom był przepełniony światłem, bliski otaczającej Was naturze, a jednocześnie komfortowy, ciepły i bezpieczny.

Sprawność działania i stabilność konstrukcji

  • pakiety szybowe do 51mm
  • głębokość zabudowy 85mm

 


Zobacz pełny opis

   

 

*Podane wartości Uw dotyczą okna o wymiarach referencyjnych, wyposażonego w pakiet 3-szybowy. 

 

Szczególnie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Widlinie, mieszkańców najbliższej okolicy - Redy, Wejherowa, Pucka, Władysławowa, Żukowa, Chwaszczyna,  Gdyni i okolic. Chętnie doradzimy w wyborze właściwych rozwiązań.