Okna plastikowe PCV tradycyjne

Okna PVC w dzisiejszych czasach zakup dobrych okien to nie lada wyzwanie. Okna w nowoczesnych budynkach powinny być wytrzymałe, ciepłe, bezpieczne i estetyczne. Mając to na uwadze oferujemy Państwu produkty klasy premium. Proponowane przez nas okna zdobywają czołowe miejsca w najbardziej prestiżowych rankingach okiennych. Posiadają certyfikaty i badania instytutów z Polski i Niemiec.

Mając na uwadze różne potrzeby naszych klientów. Oferujemy szeroki wachlarz okien, różniących się wyposażeniem, budową i ceną. Cechą łączącą wszystkie okna w naszej ofercie jest najwyższa jakość komponentów użytych do ich produkcji jak i samego procesu produkcyjnego.

Uw=0,7

Okno Adams Passiv-Line Plus

To produkt dedykowany dla najbardziej wymagających klientów. Produkt przeznaczony jest do domów wysoce energooszczędnych i pasywnych. Energooszczędność, bezpieczeństwo i niezawodność pozwoliły mu zdobyć między innymi II miejsce w prestiżowym rankingu Pro Quality Oknotest oraz złoty medal 2015. Pod względem jakości wykonania, zastosowanej technologii, parametrów cieplnych i okuć, jest to okno bezkonkurencyjne.

Okna Passiv-line ULTRA

Dzięki innowacyjnemu podejściu w oknie Passiv-line ULTRA uzyskano rewolucyjny współczynnik przewodnictwa okna referencyjnego Uw=0,5 (W/m2K)
W tym systemie zastosowano rozwiązanie techniczne polegające na wklejeniu szyb o współczynniku Ug=0,3 (W/m2K) . Natomiast w profilach zamiast wzmocnień zastosowano termoplastyczne wkładki wzmocnione włóknem szklanym z tworzywa o nazwie Ultradur High Speed firmy BASF oraz wypełnienie komór pianą poliuretanową. Jest to doskonałe rozwiązanie do domów energooszczędnych i pasywnych.

Uw=0,5
Uw=0,8

Okno Adams Ideal 8000

To produkt dedykowany do domów pasywnych i energooszczędnych. Produkt charakteryzuje się bardzo dobrym stosunkiem jakości wykonania i właściwości energooszczędnych do ceny. Cechy wyróżniające ten produkt to profil o grubości 85mm z potrójnym układem uszczelek, oraz pakiet szybowy o współczynniku Ug=0.5. Te elementy w połączeniu z nowoczesy okuciem Siegenia TITAN AF i precyzyjnym procesem produkcji.

AS PLUS

AS PLUS Energooszczędnie okna serii Aluplast Ideal 7000, o głębokości zabudowy profili 85 mm. Uzyskanie doskonałych parametrów cieplnych możliwe jest również dzięki poszerzeniu w tej serii okien wrębu szybowego, co pozwala na stosowanie energooszczędnych pakietów szybowych o szerokości do 51 mm. Okno referencyjne o wymiarach 1230 x 1480 mm AS PLUS przy zastosowaniu pakietu szybowego Ug=0,5W/m²K osiąga współczynnik izolacyjności termicznej wynoszący Uw = 0,79 W/m²K.

Uw=0,79

*Podane wartości Uw dotyczą okna o wymiarach referencyjnych, wyposażonego w pakiet 3-szybowy. 

 

Szczególnie zapraszamy do odwiedzenia naszego salonu w Widlinie, mieszkańców najbliższej okolicy – Redy, Wejherowa, Pucka, Władysławowa, Żukowa, Chwaszczyna,  Gdyni i okolic. Chętnie doradzimy w wyborze właściwych rozwiązań.