Drzwi unoszono-przesuwne HST 85

Drzwi unoszono-przesuwne HST Passiv o głębokości zabudowy skrzydeł 85 mm i ościeża 197 mm zostały stworzone z myślą o nieograniczonej swobodzie tworzenia przestrzeni.

Drzwi unoszono-przesuwne HST spełniają trzy najbardziej oczekiwane przez klientów kryteria:

  • SZCZELNOŚĆ

    system oparty o profil wiodącej na rynku marki Aluplast jest jednym z najbardziej nieprzepuszczalnych rozwiązań w swojej klasie. Podczas badań szczelności osiągnął doskonały wynik – klasę 8A (450 Pa). Dzięki temu nawet podczas najbardziej ekstremalnych zjawisk pogodowych, HST Passiv znakomicie wywiążą się ze swojego zadania.

  • TERMOIZOLACYJNOŚĆ

    i którym osiągamy doskonałą termoizolacyjność cieplną. W zależności od Państwa potrzeb, dla osiągnięcia jak najniższej wartości Uw dedykowanej do domów pasywnych i zeroenergetycznych, proponujemy wybór rozwiązania z zastosowaniem systemu HST Passiv.

  • DUŻE GABARYTY

    HST Basic i HST Passiv spełniają również kolejne zapotrzebowanie rynku budowlanego, pozwalając na budowę okien w tej klasie o wymiarach maksymalnych dla szerokości 6000 mm i wysokości 2500mm. Dzięki nowoczesnemu parkowi maszynowemu możemy Państwu zaproponować wykonanie tych okien w każdym dostępnym kolorze, niezależnie od systemu okiennego, na jaki się Państwo zdecydujecie korzystając z naszej oferty.

Drzwi unoszono-przesuwne HST mogą występować w co najmniej kilku różnych wersjach i układach skrzydeł oraz części nieotwieranych.

Rysunek techniczny

HST 85 Passiv Line
HST 85

Przykładowe schematy drzwi unoszono-przesuwnych HST:

blank
blank
blank
blank
blank

Wyposażenie dodatkowe:

Napęd elektryczny

DRIVE axxent HSA smart w pełni zautomatyzowany napęd podnoszono-przesuwny to propozycja dla osób, które cenią sobie nie tylko nowoczesny design, ale również komfortową obsługę. Naci- śnięcie przycisku wystarczy by przesunąć drzwi podnoszono-przesuwne o wadze do 400 kg. Za sprawne ryglowanie i odryglowanie skrzydeł odpowiada ukryty napęd podnoszący, który w połą- czeniu ze stalowym panelem zewnętrznym, zapewnia produktowi niezwykle atrakcyjny wygląd. Do obsługi drzwi służą opcjonalnie: przycisk na skrzydle, pilot na podczerwień lub wygodna aplikacja SIEGENIA Comfort App Ullit enis etur, quam qui dolorent.

Dla użytkowników:

Zestaw Soft Close

Zestaw SOFT CLOSE składa się z modułu amortyzacji i szyny prowadzącej. W końcowej fazie zamykania mechanizm SOFT CLOSE wyhamowuje ruch skrzydła, a następnie łagodnie wprowadza je w ramę, zapobiegając w ten sposób ryzyku przytrzaśnięcia i jednocześnie chroniąc okna przed skutkami nieprawidłowej obsługi.

Dla użytkowników: