Czy można połączyć okna PCV, z oknami aluminiowymi?

Oczywiście, że można. Ba, tego typu połączenie, to ostatnio bardzo popularne rozwiązanie. Coraz częściej inwestorzy łączą ze sobą te dwa materiały, uzyskując bardzo dobry efekt końcowy. Odpowiednio dobrana kolorystyka okien i drzwi, zarówno w zakresie oklein PCV, jak i lakierowania aluminium, niweluje wizualne różnice do minimum. Budynek prezentuje się znakomicie, a w kieszeni zostaje parę złotych, ponieważ okna i drzwi wykonane z PCV, wciąż możemy kupić w bardziej atrakcyjnej cenie. I jeśli tylko możemy je bezpiecznie zastosować, to na życzenie naszych inwestorów, oczywiście to robimy. Zdjęcia prezentują naszą realizację, gdzie z sukcesem zastosowane zostało takie połączenie. Do okien PCV, Aluplast Ideal 8000, wykonanych przez firmę AdamS, dołączone zostały okna i drzwi aluminiowe, Aluprof MB 77HS, oraz MB 86 ST, wyprodukowane przez KAEMDE.

Nasza zgrana ekipa montażowa, zadbała o prawidłowy montaż wszystkich konstrukcji. Odpowiednie podparcie, właściwe zamocowanie mechaniczne, oraz niezbędne uszczelnienie i ochronę połączeń, między ramą, a murem. Montaż spełnia aktualne wymagania prawne, jest zgodny z projektem, oraz ustalonym w umowie zakresem prac. Na nasz prawidłowy montaż, inwestorzy dostali osobną gwarancję.

Amar Centrum okien i drzwi

#amar #okna #prawidłowymontaż #drzwi #pvc #pcv #pcw #montaż #ciepłymontaż #window #dom #budowa #gdynia #chwaszczno #żukowo #puck #wejherowo