Montaż najwyższej jakości stolarki PVC AdamS w niestandardowym kolorze ⏩czarnym JET B LACK MAT⏪ w warstwie izolacji termicznej, w ścianie z Porothermu w budynku jednorodzinnym z indywidualnego projektu.

Montaż najwyższej jakości stolarki PVC AdamS w niestandardowym kolorze czarnym JET B LACK MAT w warstwie izolacji termicznej, w ścianie z Porothermu w budynku jednorodzinnym z indywidualnego projektu – brzmi imponująco prawda?

Taka właśnie jest Nasza ostatnia realizacja montażu! Stolarka PVC w systemie Passiv Line Plus oraz ALU w systemie YAWAL DP180.

W skład zestawienia stolarki do tego budynku wchodzą okna rozwierno – uchylne, witryny FIX w zarówno standardowym kształcie jak i niestandardowym w kształcie trapezu. Lecz na szczególną uwagę zasługują, znajdujące się w części wypoczynkowej budynku, wielkogabarytowe, aluminiowe drzwi HST wykonane w systemie YAWAL DP180, które zostały narożnie połączone z witrynami. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania zyskujemy ogromność ilość światła wpadającego do wewnątrz budynku oraz komfort w korzystaniu z tarasu / ogrodu.

Warto wspomnieć kilka słów o montażu stolarki. Jak wyżej wspomnieliśmy, okna zamontowaliśmy w warstwie izolacji termicznej, z użyciem systemu WINFRAMER z uszczelnieniem 3-warstwowym – Będzie ciepło, szczelnie i bez mostków termicznych!

Życzymy miłego weekendu!

AMAR CENTRUM OKIEN I DRZWI – energooszczędna stolarka z 10-letnią gwarancją szczelnego montażu.