Montaż okien oraz rolet zewnętrznych w warstwie izolacji termicznej. Stolarka w systemie IDEAL8000 i HST 85 w kolorze Dąb Khaki. AMAR CENTRUM OKIEN I DRZWI – energooszczędna stolarka z 10-letnią gwarancją szczelnego montażu.

Montaż rolet zewnętrznych podtynkowych to coraz częściej stosowany rodzaj osłon spotykanych na rynku budowlanym w Polsce. Jest on bardzo korzystnym rozwiązaniem dla domów tradycyjnych i energooszczędnych, które ma na celu zmniejszenie nagrzewania się pomieszczeń i zapewnienia komfortu mieszkania. Do tego typu rozwiązań montażu niezbędna jest odpowiednia izolacja nadproży.
W tym przypadku nadproża zostały cofnięte i docieplone oraz dodatkowo wysunęliśmy okna w warstwę izolacji o 4cm. Dla zapewnienia prawidłowego mocowania mechanicznego oraz podparcia en energooszczędnych konstrukcji konstrukcji AdamS Ideal8000 i HST 85 zastosowaliśmy konsole JB-D. W celu zapewnienia ciągłości warstwy izolacji wokół okien wykonaliśmy opaski ze styroduru. Następnie powstałe szczeliny zostały wypełnione pianą poliuretanową, która została zabezpieczona i uszczelniona powłoką PU SAFE. Stolarka w obustronnym kolorze Dąb Khaki i oczywiście z prawidłowym montażem. AMAR CENTRUM OKIEN I DRZWI – energooszczędna stolarka z 10-letnią gwarancją szczelnego montażu.