Ogród zimowy z aluminium. Niesamowity design i dodatkowa przestrzeń.

blank

Ogród zimowy z założenia przyjmuje kształt szklanej dobudówki do domu. Najczęściej połączony jest bezpośrednio z salonem, z którego prowadzi bezpośrednie przejście do tej szklanej oranżerii. Ta konstrukcja architektoniczna jest bardzo funkcjonalna, a przy okazji pięknie się prezentuje. Ogród zimowy wykonany z aluminium, ostatnimi czasy staje się bardzo popularny. Główną jego zaletą jest praktyczne wykorzystanie dodatkowego miejsca, które ogród nam stworzył. To wręcz idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy kochają bliski kontakt z naturą.

Zalety ogrodu zimowego:
– dodatkowa przestrzeń
– możliwość całorocznego korzystania
– piękne miejsce na spotkania z przyjaciółmi
– doskonała przestrzeń dla relaksu i wypoczynku
– idealna oranżeria do uprawy roślin egzotycznych

Zdjęcia prezentują naszą ostatnią realizację, gdzie na zamówienie inwestora wykonaliśmy piękny i trwały ogród zimowy z aluminium. Zastosowaliśmy szkło specjalistyczne Combi Neutral 70/35, o obniżonym współczynniku przenikania energii słonecznej G, które zapewni wyższy komfort korzystania z ogrodu w okresie letnim. Konstrukcja oparta jest na systemie fasadowym Aluprof MB 50 SR (ściana frontowa i dach). Ściany boczne wykonane zostały w systemie Aluprof MB 86 ST, dodatkowo w ścianie zamontowane zostały drzwi podnoszono-przesuwne HST w systemie Aluprof MB77HS. Ogród polakierowany jest w kolorze RAL 7016, z dodatkową strukturą TIGER 029/7133. Cała konstrukcja została zamontowana prawidłowo, przez naszą autoryzowaną ekipę montażową.

Amar Centrum okien i drzwi
#amar #okna #prawidłowymontaż #drzwi #pvc #pcv #pcw #montaż #ciepłymontaż #window #dom #budowa #gdynia #chwaszczno #żukowo #puck #wejherowo