Pęd do rozwoju…

Zapewne wielu z nas wielokrotnie spotkało się z twierdzeniem, że najważniejszy jest rozwój. Szczególnie często słowo to pada w kontekście prowadzenia działalności. Pęd do rozwoju (zarówno pod względem innowacyjności, jak i kapitalizacji) popycha niejednego właściciela do podejmowania odważnych kroków i śmiałych działań. My też uważamy, że tylko dzięki intensywnemu rozwojowi osiągniemy sukces i zamierzone cele.

Prezentowana realizacja, to kolejny odważny krok, właśnie w kierunku szeroko rozumianego rozwoju naszej firmy. Mamy tu wszystko co lubimy, wielkogabarytową stolarkę, nietypowe rozwiązania, innowacje, skomplikowany montaż, wieloetapową współpracę i logistyczną układankę. Mamy dla Państwa film z tego wydarzenia, oko kamery było wszędzie, więc zobaczą Państwo bardzo ciekawe i zaskakujące ujęcia.

Zapraszamy przed ekrany, telefonów, komputerów i telewizorów.

– Stolarka aluminiowa
– Producent Adams
– System Aluprof (MB-77HS HI;MB-86 ST;MB-86US ST;MB-GLASS BARRIER Balustrady zewnętrzne;MB-45)
– Kolor: RAL 9005 struktura 2R

Najciekawsza konstrukcja, to stolarka łamana w 3 miejscach z wkomponowanymi 3 sztukami drzwi podnoszono-przesuwnych HST ( w tym jedno w schemacie C) oraz witrynami FIX o łącznej długość 25 m oraz wadze 3,6 tony. Ciekawostką są również zastosowane bezpieczne balustrady systemowe ALUPROF MB-GLASS BARRIER. Wszystkie konstrukcje zostały zamontowane w technologii prawidłowego montażu.

Montaż mechaniczny, piana PUR, uszczelnienie zewnętrzne i wewnętrzne z zastosowaniem płynnych powłok. Stabilne podparcie zapewnią ciepłe poszerzenia podprogowe. Drzwi HST zostały podparte i wypoziomowane na specjalnych konsolach stalowych. Ze względu na ciężar i gabaryty okien oraz drzwi, w procesie montażu zaangażowane były dodatkowo:

– dźwig HDS
– żuraw do ciężkich gabarytów
– manipulator wraz z ssawką pneumatuczną