Prawidłowy montaż najwyższej jakości, energooszczędnej stolarki PVC i ALU w systemach Ideal8000 i Aliplast STAR 90.

blank

Poniżej świeżutkie fotki z Naszego ostatniego montażu najwyższej jakości stolarki PVC i ALU firmy AdamS

Jest to jedna z ciekawszych realizacji montażu okien firmy AMAR w ciągu ostatnich tygodni! Stolarka PVC w systemie Ideal8000, natomiast aluminium w systemie Aliplast STAR „90” Standard.

Wśród zamontowanych okien, znalazły się konstrukcje rozwierno-uchylne i stałe FIX. Za komfortowe korzystanie z tarasu odpowiadać będzie okno tarasowe unoszono-przesuwne HST w schemacie „D” z dwoma niezależnymi ruchomymi skrzydłami o łącznej szerokości 5️m! Takie rozwiązanie na pewno dodaje funkcjonalności, a szerokie światło przejścia pozwoli na swobodne przemieszczanie się. Mimo braku słupka, zamontowaliśmy prowadnicę do rolety zewnętrznej przy użyciu profila aluminiowego.

Warto wspomnieć także o 6️-metrowej konstrukcji aluminiowej, znajdującej się na frontowej ścianie budynku. Profile o grubości 9️ cm zapewnią znakomitą izolacyjność termiczną.

Okna zamontowaliśmy w sposób prawidłowy, wykonując 3-warstwowe uszczelnienie za pomocą folii do szczelnego montażu, a także podparliśmy je na ciepłych listwach z purenitu. Do każdego z okien zamontowaliśmy rolety zewnętrzne, aby zapobiec nadmiernemu nasłonecznieniu się pomieszczeń wewnątrz budynku, a także aby zwiększyć prywatność mieszkańców.

Całość stolarki w kolorze obustronnego Antracytu AP60.

AMAR CENTRUM OKIEN I DRZWI – energooszczędna stolarka z 10-letnią gwarancją szczelnego montażu.