Zostaw ciepło w swoim domu. Kup okna i drzwi od sprawdzonej i rzetelnej firmy.

Inwestycja w okna i drzwi o bardzo dobrych parametrach użytkowych, zawsze była dobrą decyzją. Doczekaliśmy wszyscy czasów, gdzie ceny prądu, gazu, węgla i wszelkich paliw, przekroczyły nasze wyobrażenia. Dziś okna o dobrej izolacyjności cieplnej, mają jeszcze większy sens stosowania. Przyczyniają się do konkretnych oszczędności, są także doskonałą ochroną przed utratą ciepła.

W połączeniu z naszym prawidłowym montażem, tworzą zgrany duet w walce z kryzysem energetycznym, oraz nadmiernym zanieczyszczeniem środowiska. Nasz prawidłowy montaż okien i drzwi, wykonujemy dla Państwa z najlepszych, sprawdzonych i zweryfikowanych materiałów. Całą technologię mamy wielokrotnie zbadaną przez certyfikowane labolatorium. Właśnie dlatego wiemy, jakie rezultaty osiągnie stosowany przez nas prawidłowy montaż. Jesteśmy tego pewni do tego stopnia, że wystawiamy na niego osobną, pisemną gwarancję.

•Wiemy jak !
•Wiemy po co !
•Wiemy czym !

Prezentowany obiekt został wyposażony w energooszczędne OKNA PCV firmy AdamS :
– SYSTEM OKIEN PASSIV LINE PLUS (OKNA Z WKŁADEM STYRODUROWYM I PIANĄ W KOMORACH PROFILI)
– SYSTEM OKIEN PODNOSZONO-PRZESUWNYCH HST 85 W SCHEMACIE C (4-KWATEROWE, 2-SKRZYDŁA RUCHOME)
– OKNO UCHYLNO-PRZESUWNE PSK POŁĄCZONE NAROŻNIE Z WITRYNĄ FIX
– KOLOR: DĄB TURNER OBUSTRONNY AP 19
– PRAWIDŁOWY MONTAŻ, 3-WARSTWOWY, SZCZELNY Z UŻYCIEM FOLII PAROPRZEPUSZCZALNEJ HANNO DUO + PODWALINY ISO TOP.

Amar Centrum okien i drzwi
#amar #okna #prawidłowymontaż #drzwi #pvc #pcv #pcw #montaż #ciepłymontaż #window #dom #budowa #gdynia #chwaszczno #żukowo #puck #wejherowo