Wymiana okien

Profesjonalna wymiana okien - gwarancja najwyższej jakości i satysfakcji

Nasza firma oferuje profesjonalne usługi wymiany okien w domach i mieszkaniach z rynku wtórnego. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży i zatrudniamy wykwalifikowanych specjalistów, którzy zapewnią szybką i sprawną wymianę okien.

Oferujemy szeroki wybór okien różnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i preferencji klienta. Wszystkie oferowane przez nas okna są wysokiej jakości, trwałe i spełniają wymogi dotyczące izolacji termicznej i akustycznej.

Przy wymianie okien dbamy o każdy szczegół, aby zapewnić kompleksową i profesjonalną usługę. Nasz zespół zadba o demontaż starych okien i ich późniejsze utylizację, a także o montaż nowych, dostosowując je do konkretnych warunków i potrzeb klienta.

Jeśli szukasz sprawdzonej i rzetelnej firmy, która zajmie się wymianą okien w Twoim domu lub mieszkaniu, skontaktuj się z nami. Chętnie przedstawimy szczegółową ofertę i odpowiemy na wszystkie pytania.

Dofinansowanie do wymiany okien i drzwi.

Jednym z głównych źródeł strat ciepła w naszych domach i mieszkaniach są stare, zniszczone lub źle zamontowane okna. Przez tego typu stolarkę ucieka nam z domu droga energia, drenując dziurę w domowym portfelu.

Wymiana okien i drzwi na nowe energooszczędne pozwoli znacznie zaoszczędzić na kosztach ogrzewania. Wzrost kosztów energii nieuchronnie przybliżają nas do sytuacji, w której rachunki za ogrzewanie mogą przerosnąć finansowe możliwości wielu gospodarstw domowych.

Dlatego warto już teraz zainteresować się wymianą okien i drzwi z dofinansowaniem.
Dofinansowanie możliwe jest w ramach trzech rządowych programów:

Program „Czyste powietrze” - cel

Projekt Czyste Powietrze to program rządowy, który ma na celu poprawę efektywności cieplnej budynków jak również dbałość o ekologię. Odświeżone zasady programu, które weszły w życie 3 stycznia 2023 roku to przede wszystkim nowe progi dochodowe i zwiększone kwoty dotacji. Dzięki rządowemu wsparciu finansowemu możesz nie tylko wymienić nieefektywne źródła ciepła na te bardziej ekologiczne, ale także zyskać nowe okna, drzwi i bramy garażowe!

Przez niespełniające swej funkcji okna i drzwi możesz tracić nawet 25% ciepła co oznacza wyższe rachunki za ogrzewanie. Jeśli problem utraty ciepła wydaje Ci się znajomy to termomodernizacja jest dla Ciebie! Skorzystaj z dofinansowania z projektu rządowego Czyste Powietrze i ciesz się drzwiami, oknami i bramami w jakości premium od AMAR

Czyste powietrze 3.0 - co musisz wiedzieć?

Formy dofinansowania

 • Dotacja
 • Dotacja z prefinansowaniem
 • Dotacja z przeznaczeniem na częściową spłatę kredytu bankowego

Progi dofinansowania

 • do 66 000 PLN
 • do 99 000 PLN
 • do 135 000 PLN

Kto może wnioskować?

Właściciele lub współwłaściciele jednorodzinnych budynków mieszkalnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych

Jak złożyć wniosek

 • osobiście w oddziale WFOŚiGW
 • pocztą
 • przez internet

Dotacje

 • do 66 000 zł w podstawowym poziomie dofinansowania dla:
 1. beneficjentów, którzy są właścicielami/współwłaścicielami budynków mieszkalnych jednorodzinnych lub wydzielonych w budynkach jednorodzinnych lokali mieszkalnych z wyodrębnioną księgą wieczystą, o dochodzie rocznym nieprzekraczającym kwoty 135 000 zł.

 

Więcej informacjihttps://czystepowietrze.gov.pl/czyste-powietrze/#czesc-1

 • do 99 000 zł w podwyższonym poziomie dofinansowania dla:
 1. beneficjentów, którzy są właścicielami/współwłaścicielami budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą,
 2. beneficjentów, których przeciętny miesięczny dochód na jednego członka ich gospodarstwa domowego nie przekracza kwoty:
  • a) 1894 zł w gospodarstwie wieloosobowym,
  • b) 2651 zł w gospodarstwie jednoosobowym.

 

Więcej informacjihttps://czystepowietrze.gov.pl/czyste-powietrze/#czesc-2

 • do 135 000 zł w podwyższonym poziomie dofinansowania dla:
 1. beneficjentów, którzy są właścicielami/współwłaścicielami budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub wydzielonego w budynku jednorodzinnym lokalu mieszkalnego z wyodrębnioną księgą wieczystą;

 2. beneficjentów, których przeciętny miesięczny dochód na jednego członka jej gospodarstwa domowego nie przekracza kwoty:

   • a) 1090 zł w gospodarstwie wieloosobowym,
   • b) 1526 zł w gospodarstwie jednoosobowym.

   

Więcej informacji: https://czystepowietrze.gov.pl/czyste-powietrze/#czesc-3

Poznaj nasze okna spełniające wymagania programu Czyste Powietrze:

PVC

Aluminiowe