Montaż

Dobry montaż robi różnicę

Jakość użytkowania okna i jego właściwości w ponad 50% zależą od sposobu jego instalacji

Zobacz jak montujemy

Dlatego żeby spełnić Państwa najwyższe wymagania posiadamy własne doświadczone i wykwalifikowane ekipy montażowe  składające się z ludzi dla których praca jest pasją i którzy nieustająco dążą do zdobywania nowych umiejętności. Dla nas liczą się detale i perfekcja wykonania. Korzystamy tylko z najwyższej jakości produktów firm taki jak: Illbruck, ISO CHEMIE, Wurth, Klinar. Nasze hasło przewodnie przy planowaniu montażu i zakupie materiałów to „Nie wprowadzamy oszczędności kosztem obniżenia jakości”. Nasze umiejętności i ciągły rozwój są potwierdzone licznymi autoryzacjami, certyfikatami i zadowoleniem naszych Partnerów z którymi współpracujemy od ponad 10 lat.

Prawidłowy montaż znacząco wydłuża okres użytkowania okien, zapewnia komfortową obsługę i obniża rachunki za ogrzewanie.

10 lat gwarancji na szczelność montażu!

blank
blank
blank

Firma AMAR  należy do profesjonalnej elity sprzedaży ogólnopolskiego Programu Rekomendacji Technicznych Oknotest.pl. Stały i systematyczny nadzór zewnętrznej organizacji zapewnia naszej firmie dostęp do najlepszej, sprawdzonej wiedzy technicznej oraz fachowe wsparcie w codziennej działalności firmy. Kryteria uczestnictwa w programie Oknotest.pl ustalono w taki sposób, że mogą do niego należeć tylko firmy sprawdzone i tylko po to, być stać się dla Państwa jeszcze lepszymi profesjonalistami w branży.

blank

Firma AMAR jest uczestnikiem programu „Prawidłowy Montaż”, który wyróżnia firmy słynące z wysokiej jakości świadczonych usług montażowych oraz fachowego doradztwa. Inicjatywa powstała w wyniku powiększania wiedzy na temat nowych technologii montażu okien oraz szerzenia jej wśród potencjalnych klientów w celu uświadomienia, jak istotną rzeczą jest prawidłowy i przede wszystkim szczelny montaż. W grupie tej uczestniczy zaledwie 8 firm w kraju mogące pochwalić pozytywnym wynikiem badań szczelności montażu przeprowadzony przez niezależne, notyfikowane mobilne laboratorium techniki budowlanej. Jest to dla Nas ogromne wyróżnienie znajdować się w gronie najlepszych firm w Polsce wiodących prym w montażu konstrukcji okiennych oraz słynących z wysokiego poziomu wiedzy z zakresu techniki okiennej. Zachęcamy do skorzystania z fachowego materiału zamieszczonego na stronie prawidlowymontaz.pl

Zachęcamy do zapoznania się z relacjami z placów budowy, gdzie wykonujemy instalacje stolarki.

AMAR – montaż okna z roletą zewnętrzną w warstwie ocieplenia

Wyniesienie okien poza obrys ściany konstrukcyjnej, w warstwę ocieplenia budynku, przyczynia się do ograniczenia wartości liniowych mostków cieplnych. Szczelna roleta zewnętrza w pozycji zamkniętej obniża wartość współczynnika przenikania ciepła. Oszczędności powstające w wyniku ograniczenia wielkości strat ciepła przez przegrodę mogą być większe, gdy montaż okna z roletą będzie wykonany profesjonalnie, zapewniając wodoszczelność i szczelność powietrzną połączeń.

AMAR – montaż drzwi przesuwnych HST AdamS Passiv Corner View

Wśród przesuwnych drzwi tarasowych z PVC-U, konstrukcja HST AdamS Passiv Corner View zajmuje miejsce wyjątkowe. To nowatorskie, zaawansowane technicznie rozwiązanie, umożliwiające zabudowę naroża budynku bez dodatkowych elementów konstrukcyjnych. Pod koniec kwietnia, firma AMAR z Widlina dokonała pierwszej w Polsce instalacji drzwi HST Passiv Corner View w budynku jednorodzinnym. Warto zobaczyć, jak to zrobili, bo montaż jest przemyślany i wykonany doskonale.

AMAR – usuwa skutki wadliwego montażu drzwi balkonowych HST
blank

Drzwi balkonowe HST, to bez wątpienia konstrukcja funkcjonalna, ładna i dodająca uroku budynkom. Może być powodem do inwestorskiej dumy pod jednym wszakże warunkiem. Musi być zamontowana perfekcyjnie. W przeciwnym przypadku awaria jest więcej niż prawdopodobna. Niewiadomą jest czas, w którym nastąpi, wiadomo jednak, że skutki będą kosztowne.

AMAR – montaż drzwi balkonowych HST na niesystemowych podporach stalowych

Montaż drzwi balkonowych unoszono-przesuwnych HST można wykonać na wiele różnych sposobów. Dzięki firmie AMAR z Widlina koło Redy możemy przedstawić rozwiązanie rzadko stosowane, oryginalne i… skuteczne. Główną rolę odgrywają w nim stalowe podpory przenoszące ciężar konstrukcji okiennej na konstrukcję budynku. Chociaż uczestniczyliśmy w wielu montażach, z taką metodą spotkaliśmy się po raz pierwszy i… nie żałujemy.

AMAR – montaż drzwi balkonowych HST na podporach stalowych

Mniejsze lub większe drzwi balkonowe HST z niskim progiem, to konstrukcja okienna, którą wielu inwestorów chciałoby zainstalować we własnym domu. Jeśli tylko budżet budowy na to pozwala, tak właśnie się dzieje. Firma AMAR z Widlina koło Pucka, partner handlowy firmy AdamS z Mrągowa wyspecjalizowała się w montażu takich drzwi balkonowych i opracowała własne rozwiązania. Zobaczcie, jak prawidłowo zamontować drzwi balkonowe HST z PVC-U o szerokości aż 6,5 metra!

AMAR – montaż okna narożnego w warstwie ocieplenia z wykorzystaniem Ciepłej Belki Montażowej

Przeszklone naroża, to rozwiązania coraz powszechniej spotykane w pomieszczeniach mieszkalnych i użytkowych domów jednorodzinnych. Okna narożne powstają z połączenia dwóch konstrukcji okiennych za pośrednictwem słupka kątowego 90° albo bezpośredniego, prostopadłego połączenia dwóch szyb zespolonych tworzących „glasscorner”. Jak prawidłowo zamontować okno narożne w warstwie ocieplenia z wykorzystaniem Ciepłej Belki Montażowej? Zapraszamy na relację z montażu wykonanego przez firmę AMAR z Widlina.

AMAR – montaż sprawdzony szczelnościowo przez MLTB
Badanie szczelności – sprawdzian prawidłowego montażu okien

Jak prawidłowo zamontować okna? To jedno z pytań najczęściej stawianych przez inwestorów i nabywców. Wskazówką i podpowiedzią mogą być w tym względzie montaże okien realizowane przez firmy uczestniczące w Programie Rekomendacji Montażu, w którym sprawdzamy jakość wykonanych usług oraz badamy szczelność połączeń. Firma AMAR z Widlina koło Pucka zgłosiła do oceny i badań szczelności montaż okna AdamS Passiv-line Plus, zainstalowanego w ścianie konstrukcyjnej z betonu komórkowego.